Sıkça Sorulan Sorular

Neden Otelevi.Com?

www.Otelevi.Com, Farklı bölgelerde kısa dönem eşyalı konut kiralama hizmeti vermektedir.

Bir evde olması gerekenden fazlasını sunarak, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan Otelevi.Com, 24 saat boyunca dairelerde kalan misafirlerimize her türlü teknik ve bakım hizmetini sağlamaktadır.

Birlikte vakit geçirebileceğiniz dostlarınızla belki evinizden uzak ama 
ona en yakın
hizmeti sağlamaya çalışıyoruz..
Sadece ilan sitesinden ibaret değiliz.
 Otelevi.Com olarak sadece tatilinizi geçirmek için konut kiralayacağınız bir internet sitesinden çok daha fazlasıyız. Tüm  olanaklarıyla Konuklarımızın rahat ve huzurlu bir tatil geçirmesi çalışır ve sizleri yerine kendimizi koyarız.
 
 
NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM ?
 
Rezervasyon yapabilmeniz için öncelikle sayfamıza üye olmanız kerekmektedir. Üye olmak için TIKLAYINIZ. Üyelik işlemin ardından kiralamak istediğiniz konutu seçip kalacağınız tarih aralağını ve kişi sayısını belirtiniz ardından hemen kirala butonuna basınız. Açılan sayfada fatura bilgileri bölümünü, telefon numarsı ve TC kimlik numarsı kısımlarını doldurunuz. Ardından ödemeyi tamamla butonuna bastıktan sonra kredi kartı bilgileriniz giriniz ödemeyi tamamla butonuna basınız.
 
REZERVASYON SONRASI NE YAPMALIYIM ?
 
Rezervasyon sonrası müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.
 
EV SAHİBİNE ÖDEME YAPICAKMIYIM ?
 
Ev sahibine kesinlikle ek bir ödeme yapılmaz ancak sayfada önceden belirmiş olduğu bir depozito talep etmiş ise girişte ev sahibine depozito olarak ödeme yapmalısınız. ( ev sahibi ÖNCEDEN BELİRTMİŞ ise elektrik su ve temizlik ücreti isteyebilir)
 
REZERVASYON YAPTIM KONUT ANAHTARINI NASIL ALIRIM?
 
Tatil yapacağınız bölgede ev sahibi sizi belirli bir noktada karşılar, ardından sizi kalacağınız konuta yerleştirip anahtarı size teslim eder.